• Bild 1
  • Bild 2
  • Bild 3
  • Bild 4
  • Bild 5

Fotovoltaik prensibiIşıktan elektriğe


weiter

VerimlerIyi kazançlar


weiter

YararınızFotovoltaik yararlımı


weiter

Adım AdımFotovol. sisteminize giden yol


weiter

30 yıl inşaat
 

Biz, yenilenebilir enerji alanında, özellikle anahtar teslimi fotovoltaik tesisleri üzerine uzmanlaşmış olan modern ve orta ölçekte bir kuruluşuz.

 

 

 

» GEÇMİŞİMİZ

... 1950'li yıllarda zanaat ve inşaat sektöründen gelen şirketimiz son 30 yılda cam, alüminyum ve ahşap segmenti alanında tanınmış yetkili bir partner düzeyine gelişim gösterdi. 2006 yılından beri müşterilerimize dünya çapında güneş enerjisi sistemleri için yüksek kaliteli bileşenler gönderiyoruz.

» UZMANLIĞIMIZ

... anahtar kaynağımızdır. Genel şirketiniz olarak planlama, tasarım, kurulum ve çatı üstü ve açık alan sistemlerinizin işletime alınması ile ilgileniyoruz. Önceden planlama yapıyoruz ve mümkün olan en iyi müşteri yararını, en üst düzey kaliteyi ve en yeni teknolojileri sunarak müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz.

» KALİTE

... temel değerlerimizdir. Ürünlerimiz için sadece yüksek kaliteli ürünler kullanıyoruz. Partner firmalarımız tanınmış markalı üreticilerdir.

» SERTİFİKALARIMIZ

... güvenliğinizi ve güveninizi sağlar. Sabitleme sistemlerimiz başarıyla TÜV ve VDE uyarınca Alman kalite standartları tarafından sertifikalandırılmıştır. Montaj sistemi üreticisi olarak başlayarak günümüze kadar anahtar teslim fotovoltaik sistemler için uzman tedarikçi düzeyine gelişim gösterdik.